Esmaspäevad ei olegi nii halvad

Ma tahtsin juba tegelikult nädalavahetusel postituse teha. Mõtlesin peas valmis, et okei… pühapäeval näeb üle tüki aja päikest, lähme sööme kuskil mõnusas kohas hommikust, seejärel jalutuskäik Kadrioru pargis ning õhtu lõpetuseks Su Nägu Kõlab Varsti Tuttavalt meile tavaks saanud Vapiano pitsade ja šokolaadikookide saatel. Kahjuks ei lähe kõik nii nagu peas valmis mõtled, sest reedel läksime me Marekiga nii hullusti tülli, et leppisime alles pühapäeva õhtuks ära. 😄 Ei, keegi ei petnud kedagi, aga ma ei hakka siin ka lahkama selle tüli põhjuseid.

Ühesõnaga, eile õhtuks sai kõik korda ja me otsustasime hoopis täna pärast minu tööd midagi koos teha. Kuna meid kutsuti neljapäeval Fotografiskasse uue näituse avamisele, siis ma tahtsin Telliskivi Loomelinnakust endale midagi ilusat selga vaadata selleks puhuks. Kas leidsin midagi või jäin vanade hilpude juurde näete juba järgmisest postitusest.

Pärast shoppamist käisime Balti Jaama Turu VLND Burgeris söömas (that vege burks tho), ostsime Surf Cafest magustoiduks jäätist ja tulime koju tagasi. Nüüd keerame diivanil kerra ja hakkame Netflixist mingisugust Mareki valitud filmi vaatama (The Irishman). Hambaid peaksin ka valgendama, aga ei tea kas viitsin… we’ll see.

Mõnusat alanud nädalat, nunnud!

You Might Also Like...