Jõulud

Ma ei hakka jõuluõhtu kohta väga pikalt kirjutama. Veetsime jõulud minu vanemate kodus Nõmmel nagu ka eelnevad 5 aastat. Sõime; mängisime kaarte, Monopoly ja mingisugust päris ägedat mälumängu Eesti kohta; avasime kingitusi; sõime veel ja veel ja veel. Meie saime kingituseks kööginõusid, mett, villaseid sokke ja raha uue pesumasina ostuks. Ma olen nii kaua soovinud kuivatiga normaalset pesumasinat ja te ei kujuta ette kui hea meel mul on, et see lõpuks teoks saab. Me ei ole veel 100% kindlad millise ostame, sest Marek tahaks LG-d ja mina AEG-d, aga kui ostetud siis annan teada kumma tahe peale jäi. 😀

Kuna me jäime 24ndal ööseks Nõmmele ja saime koju alles 25nda õhtupoolikul, siis eile me lihtsalt vegeteerisime kodus diivanil ning sõime viinamarju. Arvasime, et viinamarjad on hea kerge näksimine pärast sellist nuumamist, aga tuleb välja, et ka viinamarjadest on võimalik end üle süüa.

Täna ärkasin ma millegipärast mega halva tujuga. Ma ei teagi miks, aga vahel muutun ma igasuguse põhjuseta pahuraks ja/või kurvaks ja siis on üldiselt terve päev rikutud. Õnneks otsustasin ma Mareki kinno vedada Last Christmas-it vaatama, mis oli nii armas film, et mul muutus tuju pärast seda kordades paremaks (olgugi, et üks kurb koht mu filmi lõpus nutma ajas). Isegi Marekile meeldis, nii et võtke mehed kaasa ja minge vaatama!

Kuidas teie jõulud möödusid ja milliseid kingitusi saite?

You Might Also Like...