Üks mõnus esmaspäev

Väike lühikokkuvõte esmaspäevast. Hommikut alustasime Kadrioru Gourmet Coffee’s, kus ma unustasin enne sööma hakkamist kahjuks toidust pilti teha. Kui aga peaksite sinna sattuma, proovige hommikumenüüst tatraputru peekoni ja seentega (see on see, mida meie Marekiga iga kord tellime). Nad teevad muidu väga head jääteed ka ise, aga kuna ilmad on külmad ja me pidime pärast hommikusööki parki jalutama minema, siis ma ei hakanud endale külma naha vahele ajama. Suvel aga oli päris mõnus jalutuskäikudele üks jahutav jäätee (või Mareki puhul jääkohv) kaasa haarata.

Nagu ma ütlesin, läksime me pärast sööki Kadrioru parki jalutama. See on ka üks asi, mida me teeme üsna tihti. Nüüd talvel veidi vähem, aga suvel vähemalt iga nädalavahetus, sest see on meie kodule lähedal ja Mõmmile meeldib seal. Tegime jalutuskäigul Mõmmist paar pilti ka, millest esimene (teksti all) kukkus üsna hästi välja…

Pärast jalutuskäiku käis Marek Balti Jaama Turu jõulupakil järel (aitäh, mesi on kõige lollikindlam kingitus meie kahe puhul) ja tõi NúFace’st nuudleid. Me oleme sealt varem ka nuudleid ostnud paar korda, aga seekord olid need nii teravad, et mina ei suutnudki neid lõpuni süüa. Marek muidugi võttis kahe kaunaga ka… Edaspidi tellin ise või lasen Marekil tellida endale ühe kaunaga vege nuudlid lihtsalt, sest päris kahju oli nii head kraami ära visata.

Ma tõusen nüüd voodist üles ja lähen eilsest söögiorgiast alles jäänud toitu üles soojendama. See nädal näete väikest kokkuvõtet meie jõuludest ka, seniks aga ilusaid jätkuvaid pühi kõigile ja hoidke teineteist!

You Might Also Like...