2. advent

Sel nädalavahetusel saime me lõpuks koos igasuguseid tegevusi teha, ilma et kumbki oma nurgas mossitanud oleks. Ma ütlesin ka nädala keskel Marekile, et me ei tohi tülli minna, sest muidu ma ei saa jälle algavaks töönädalaks välja puhatud.

Laupäeval käisime me Nõmmel minu vanemate juures, kus vanaema tegi oma kurikuulsaid praekartuleid ning me panime paika mida jõululaupäeval võiks süüa. Mõmmi on alati nii väsinud pärast Nõmmel käiku, sest ta saab vabalt ilma rihmata aias ringi joosta koos vanemate koeraga. Nagu teate, ei saa me muidu jalutuskäikudel teda hetkekski rihma otsast lahti lasta…

Pühapäeval lasi Marek mul end oma tempos hommikul valmis sättida, seni kuni tema Rotermannis jõuluvana pildistas. Pärast saime Levieris kokku ja sõime brunch‘i. Proovisin midagi uut ka, nende pühvlipiima mozzarellaga võikut ja saan kurta vaid selle üle, et seda liiga vähe oli. Ärge tehke sama viga mis mina ja tellige terve, mitte poolik. Ahjaa, jõuluvanaga sain ka pildile ning hiljem kalli. Järelikult olen ikka see aasta hea laps olnud.

Pärast lõunat käisime veidi Rotermannis ringi. Me astusime esimest korda seal asuvasse Tallinn Design House’i sisse ja olime üsna üllatunud nende suure valiku üle. Ei ütleks üldse väljast vaadates. Seal oli üks päris nunnu alpaka villast tehtud kaisukaru ka, mis kahjuks oma krõbeda hinna (300+ €) tõttu poodi jäi ning üks kift pluus, mille ostmata jätmist ma siiani kahetsen. Ma lubasin lihtsalt, et ei osta mõnda aega midagi, sest tellisin Black Friday ajal 2 pluusi, kleidi, saapad, ketsid ja pesu.

Pühapäeva õhtu lõpetasime traditsiooniliselt Su Nägu Kõlab Varsti Tuttavalt ja Vapiano pitsade seltsis. Järgmine pühapäev on finaal ka, mis tähendab, et me peame omale uue traditsiooni leidma. Kelle poolt teie olete? Meie igatahes hoiame pöialt Eleryn Tiidule.

You Might Also Like...